Yağmur Metal Aksesuar Web sitesine Hoş Geldiniz

Hakkımızda

2005 yılında Yağmur Metal Aksesuarları, toptan üretim ile başladığı girişimcilik serüvenini toptan mağazacılıkla güçlendirmeyi başarmış, yurt genelindeki şubeleri ve dünya genelindeki bayileri ile de bu serüveni en ileri boyuta taşımıştır. Dünya standartlarını göz önünde bulundurarak çözüm ve güven içerikli daima yenilikçilik ilkelerimiz  ile yola çıktığımız bu serüvende; otorite rayından çıkmayarak, istikrarlı şekilde sayısız müşteriye en iyi hizmeti vermiş durumdayız.

Kuruluşundan günümüze süregelen zaman içerisinde profesyonellik, empati odaklı, dürüstlük ve gelişime açık bakış açımız ile istikrarlı büyüme sergileyerek, toptan mağazacılık ve üretim dünyasında saygın bir konuma yükselmeye hak kazandık. 

Markamız; aksesuar alanında en kaliteli ürünleri, kalite standartlarını göz önünde bulundurarak üreticiye en uygun fiyat ile sunma amacıyla kurulmuş olup, geride bıraktığımız 17 yıl boyunca da, sektöre yaklaşımımızı aynı titizlik dâhilinde korumaya devam etmiştir.

Örnek nitelikle misyonunu genişleterek, projelerini hayata geçirmeye devam eden markamız, standartların üstünde kaliteyle öncülük ederek, birçok memnuniyet beraberinde başarılı işlere imzasını atarak başarısına başarı katacak, güçlü kadro dâhilinde çözüm odaklı çalışma prensibi ile organizasyonel şekilde sizin memnuniyetinizi sağlamaya devam edecektir.

Bu site Kaçsipariş® Gelişmiş E-Ticaret sistemleri ile hazırlanmıştır.

Sepetiniz
Arama